TERAPIA MIKROIGŁOWA – NOWOŚĆ!

Zautomatyzowane urządzenie do wykonywania mikro nakłuć skóry z możliwością regulacji głębokości i częstotliwości zapewniając bezpieczeństwo usługi.
Stosowanie tego typu rozwiązań umożliwia wykonanie perfekcyjnych nakłuć bez nadszarpnięcia skóry. Odpowiednia nakładka gwarantuje stabilność igły i jej znakomite ułożenie. To urządzenie przeznaczone jest do wykorzystania przez wykwalifikowane kosmetyczki i lekarzy specjalistów.

 

1

Terapia mikroigłowa AMTSH-H intensywnie stymuluje regenerację kolagenu, elastyny i metabolizm skóry. Opatentowana metoda jest stosowana w następujących zabiegach. 

  • stymulacja wytwarzania kolagenu, odmładzanie, regeneracja skóry
  • redakcja zmarszczek
  • zabiegi wybielające
  • poprawa elastyczności skóry
  • poprawa kolorytu cery i owalu twarzy
  • stymulacja porostu włosów na skórze głowy
  • polepszenie penetracji aktywnych składników
Koktajle do mezoterapi na twarz.
Stosowanie: 1 zabieg tygodniowo przez 4 tygodnie następnie w razie potrzeby 1-2 miesięcznie

 

LiftingZon– ampułki liftingujące zwiększają wytwarzanie kolagenu i elastyny. Przywracają elastyczność skórze polecany do stosowania na twarz, szyje , dekolt w przypadku zwiodczałej skóry, zmarszczek, przedwczesniego stażenia się , utraty jednosci oraz na ciało w przypadku utraty jędrności i rozstępów. Składniki: kwas hialuronowy DMAE, organiczny krzem , kwas liponowy, cynk, leucyna, walina, arginina, glutamina

2

RevitalZon-wpływa na zredukowanie niedoskonałości skóry i zapobiegają powstawaniu nowych smarszczek. przywracają skórze elastyczność blask, polepszają jej nawilżenie i chronią przed utratą wody.
Składniki:kwas hialuronowy,DNA, ATP, wit.C, miedź, leucyna, walina, arginina, glutamina

 

AcneZon-ampułki przeciw trądzikowe polecane do cery trądzikowej a także w przypadku trądzika zapalnego. Regulują i zmniejszają wydzielanie sebum
 wypryski usuwają martwe komórki naskórka. Redukują blizny po trądzikowe przez wytwarzanie kolagenu i elastyny.