MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa polega na iniekcyjnym wprowadzaniu substancji aktywnych bezpośrednio w głąb skóry właściwej.Z pomocą mezoterapii igłowej możemy odmłodzić skórę,rozświetlić,zminimalizować zmarszczki.Pozwala w skuteczny sposób przywrócić sprężystość i blask nie tylko twarzy, ale też szyi, dekoltu, dłoni okolic oczu.Wspomaga redukcje cellulitu i wyszczuplanie ciała.Wysoką skuteczność wykazuje w spłycaniu i zmniejszaniu głębokości i widoczności rozstępów.

W moim gabinecie pracuje na produktach francuskiego Laboratorium Revitacare,są to w pełni bezpieczne preparaty,posiadające liczne atesty,najwyższej jakości i doskonałej skuteczności.

Zabiegom mezoterapii można poddawać się niezależnie od wieku, typu skóry.Zabiegi wykonuje się w seriach,ilość zabiegów uzależniona jest od kondycji skóry,w odstępach około 2-4 tygodni.

Cytocare 502,516 ,532 to ekskluzywne koktajle dające spektakularne efekty odmłodzenia,rewitalizacji skóry.Swój sukces preparaty zawdzięczają unikalnemu składowi kw hialuronowego plus 50 aktywnych składników w tym witamin ,mikro i makro elementów,

Wskazania;

-nawilżenie i spłycenie zmarszczek
-rozświetlenie cery
-przywrócenie gęstości skóry,poprawa napięcia i elastyczności
-rewitalizacja ,odmłodzenie

cena: twarz lub szyja lub dekolt- 200 zl,twarz pakiet 3 zabiegów 450 zł

STRETCHCARE

Preparat przeznaczony do skóry wiotkiej lub rozstępami.pomaga przy redukcji wiotkości skory związanej z procesem starzenia,a także w następstwie utraty masy ciała i po ciąży.

Wskazania;

-spłycenie i zmniejszenie rozstępów
-silne napięcie i ujędrnienie skóry
-poprawa gęstości i jakości skory
-redukcja oznak starzenia

cena j.w

CYTOCARE S LINE

Preparat do spektakularnej rewitalizacji i intensywnego nawilżania.Gwarantyje długotrwały efekt roświetlenia,wygładzenia odmłodzenia.Preparat zawiera wielocząsteczkowy kwas hialuronowy,kompleks mikro i makro elementów,aminokwasy,koenzymy,prekursory syntezy DNA ktore gwarantują promienny młodzieńczy blask,jędrność

Cena: Twarz lub szyja lub dekolt 300 zl

PRZECIWWSKAZANIA

-Ciąża okres karmienia
-choroby nowotworowe
-aktywne zakażene wirusem opryszczki
-stany zapalne skóry
-choroby autoimunologiczne
-epilepsja

możesz wstawić tekst do mezoterapia igłowa tylko go oszlifuj odstępy przecinki itp